آغاز پویش یکشنبه های تحول در نگهداشت نواحی۹گانه منطقه دو
آغاز پویش یکشنبه های تحول در نگهداشت نواحی۹گانه منطقه دو
ایران نیوز 24: پویش یکشنبه های تحول در نگهداشت نواحی9 گانه با هدف پایش نیازها و مسائل محلات با حضور شهردار و معاونین منطقه دو آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی، شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: طرح تحول نگهداشت شهر ،طرحی خدماتی و فوریتی است تا مدیریت شهری در کنار آن بتواند برای شناسایی مشکلات، مطالعه و بررسی میدانی معضلات شهری و اصلاح امور محله شهری گام برداردو شهر به استانداردهای تعریف شده نزدیک شود.وی افزود: در همین راستا همزمان با اجرای این طرح ،پویش یکشنبه های تحول در نگهداشت نواحی با هدف بررسی و احصا دقیق مسائل و مشکلات محلات به صورت میدانی و پیاده اجرا می شود.
شهردار منطقه ۲ گفت: مبنای اجرای این پویش ،علاوه بر انجام اقدامات کارشناسی، شناخت مشکلات و رصد نیازهای محلات همچنین بهره مندی از همه ظرفیت های موجود در سطح محلات و بسیج امکانات برای رفع مسائل پیگیری شده در نواحی۹گانه است.وی افزود: در این طرح معاونین و مدیران اجرایی براساس مشکلات شناسایی شده به تفکیک نواحی در محلات حاضر شده و با گشت زنی پیاده ، مسائل و نیازها را پایش می کنند.
به گفته صالحی برنامه ریزی دقیق و کارشناسی در اجرای طرح تحول نگهداشت و متناسب با اولویت نیازها از جمله دستاوردهای این پویش است .
وی بابیان اینکه پس از شناسایی مشکلات، روند اجرای مصوبات توسط تیم رصد پیگیری می شود، افزود: پیش بینی می شود در این طرح ۲۰۰کیلومتر از معابر منطقه در بازه زمانی ۶۰ روزه به صورت پیاده توسط مدیران شهری پایش و رصد می شود. شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینکه تمامی امکانات ،تجهیزات سخت افزاری و نیروی انسانی مدیریت شهری در این طرح بسیج شده است، افزود: از شهروندان درخواست می شود تا با همراهی و همیاری خود ،شهرداری را در اجرای موفق طرح تحول نگهداشت شهر یاری کنند.