بانک کارآفرین، در مسیر نوآوری و پیشرفت
بانک کارآفرین، در مسیر نوآوری و پیشرفت
ایران نیوز 24: مراسم قدردانی از دکتر محمدرضا فرزین با حضور اعضاء هیات مدیره، سهامداران عمده، مدیران و معاونین بانک و همچنین روسای شعب بانک ​برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا خرسندی رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در مراسم قدردانی ا دکتر محمدرضا فرزین گفت: بنیاد هستی بر آمدن و رفتن است، اما آنچه از این آمدن ها و رفتن ها باقی می ماند تنها عملکردها و خاطرات است. وی ادامه داد: بانک کارآفرین۲۲ سال پیش تاسیس شد و تا کنون بعنوان بانکی خوش نام شناخته شده است، بانکی که در تمام دوران خود از مدیران خوشفکر ،خوشنام و فرهیخته بهره برده است.بانک کارآفرین اگر چه در تعداد شعب همانند بسیاری از بانکها نیست اما در میزان سرمایه با توجه به افزایش سرمایه ای که اخیرا اتفاق افتاده در شبکه بانکی جایگاه مناسبی دارد.

خرسندی با بیان این که شرایط بانک موجب شده تا کار کردن در بانک کارآفرین موجب افتخار باشد، افزود: دکتر فرزین فرد بسیار شناخته شده و با سوابق درخشان هستند، وی با توجه به این که زمانی رییس هیات مدیره بانک کارآفرین بودند شناخت بسیار خوبی از بانک داشتند و در زمان مدیریت شان در بانک توانستند کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذارند.رییس هیات مدیره بانک کارآفرین گفت:  دکتر فرزین از ابتدای حضورش در بانک معتقد بود که بانک باید بزرگ شود و بر همین اعتقاد نیز کار بزرگی انجام شد و در دوران مدیریت اش توانست با متقاعد کردن سهامداران سرمایه اولیه بانک را بعد از سالها، از ۸.۵ هزار میلیارد تومان به ۳۹.۵ هزار میلیارد تومان برساند . کار بسیار ارزشمند و سختی که موجب شد تا بانک در اشل بانکهای بزرگ بخش خصوصی قرار گیرد.وی همچنین انجام برند بوک را از دیگر اتفاقات انجام شده در مدیریت وی در بانک خواند و تاکید کرد: آقای دکتر فرزین با برنامه به بانک آمد و این امر موجب شد تا بانک به موفقیت های زیادی برسد و قطعا اثرات فعالیت های مثبت ایشان تا سالها باقی خواهد ماند.

در ادامه این مراسم دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل سابق بانک کارآفرین ، گفت: آنچه در بانک کارآفرین انجام دادم چیزی بود که یاد گرفتم اعتقاد دارم باید برای بهتر انجام شدن کارها برنامه داشت .وی با بیان این که شروع فعالیتم در بانک کارآفرین با کرونا بود و این امر موجب شد، کمتر چهره به چهره با همکاران برخورد داشته باشم گفت: معتقدم که کار خوب کاری است که بصورت جمعی انجام شود و اگر هیات مدیره، مدیران و همکاران همکاری نمی کردند کاری از پیش نمی رفت.

فرزین در ادامه به رابطه عاطفی که با بانک کارآفرین برایش ایجاد شده بود اشاره کرد و گفت: این رابطه عاطفی موجب شد تا فضای مناسب تری برای پیشبرد اهداف میسر شود. وی با تاکید بر این دستاوردهای خوب بانک کاآفرین و نق شآن در نظام بانکی کشور از همکاران خود در بانک کارآفرین حلالیت طلبید و ادامه داد: در دوران فعالیتم هیچ گاه بحث شخصی نداشتم و ممکن است در تصمیم گیری هم اشتباه کرده باشم. امیدوارم خبر موفقیت های بیشتر بانک را بشنوم و سیر رشد بانک کارآفرین همچنان ادامه یابد .