آرایش زمستانی با اجرای مانور برف روبی در بوستان نهج البلاغه
آرایش زمستانی با اجرای مانور برف روبی در بوستان نهج البلاغه
ایران نیوز 24: مانور برف‌روبی شهرداری منطقه 2 با آمادگی کامل نیروهای عملیاتی و تجهیزات و ماشین آلات برف‌روبی دربوستان نهج البلاغه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲،مهدی صالحی، شهردار منطقه ۲ در این مانوربا اشاره به آمادگی و توان حداکثری منطقه برای مدیریت بارش های فصلی ،گفت:این مانور با هدف آمادگی و هماهنگی بیشتر بین نیروهای مستقر در نواحی، آشنایی رانندگان وسایل نقلیه سنگین با طرح زمانبندی، مسیرهای تعیین شده، شرح وظایف هر یک و بررسی وضعیت مکانیکی ماشین آلات و رفع نواقص احتمالی برگزار شد.
وی اظهار داشت: شهرداری منطقه دوبا جانمایی و آماده سازی سایت های برفروبی در نواحی ۹گانه ، سایت مرکزی و همچنین سایت های بزرگراهی ، برای بارش‌های پاییزی و زمستانی به آمادگی رسید.شهردار منطقه دو تصریح کرد: ۱۰۰ دستگاه ماشین الات شامل کامیون‌های نمک پاش مکانیزه، کامیون‌های تیغه دار، کمپرسی ده چرخ، کامیونت خاور، نیسان وانت، لودر، بیل مکانیکی و بابکت و همچنین تامین نیروهای اپراتور مجهز و آموزش دیده نیز آماده خدمات رسانی در روزهای برفی هستند.
وی افزود: به منظور هم افزایی در خدمت رسانی به شهروندان هماهنگی های لازم با پلیس راهور، آتش نشانی و سایر دستگاه های خدمات رسان صورت گرفته است تا عملیات برف روبی به نحو احسن انجام شود. صالحی خاطر نشان کرد: همزمان با تجهیز ۱۶ سایت برف روبی ، ۲۵۰دستگاه مخزن شن مخصوص در معابر اصلی و فرعی جانمایی و در آن ها کیسه شن مخصوص جهت دسترسی شهروندان قرار داده شده است تا در مواقع ضروری و پیش از رسیدن نیروهای برف روب اقدام به بازگشایی معبر نمایند.