پیدا شدن چشم در کنسرو لوبیا؟! + تصویر
پیدا شدن چشم در کنسرو لوبیا؟! + تصویر
ایران نیوز 24: مردی انگلیسی که دوستدار لوبیا پخته است می گوید دیگر هرگز نخواهد توانست به خوراک محبوبش لب بزند، چون در آن یک «چشم» پیدا کرده است.

مارتین فورد ۵۴ ساله، ساکن شهر پلیموت انگلستان، هفته گذشته از فروشگاه تسکوی محل خود چند قوطی لوبیا خرید تا پس از یک روز پرمشغله، برای شام بخورد. اما فورد که کارگر ساختمانی است می گوید لحظاتی بعد از گرم کردن کنسرو، در آن چیزی شبیه کره چشم پیدا کرد. فورد به نشریه سان گفت: سر کار خیلی خسته شده بودم و می خواستم سریع شام بخورم. لوبیا پخته خیلی دوست دارم. قوطی را باز کرد، توی قابلمه ریختم و روی شعله گذاشتم. کمی بعد یک چنگال برداشتم و شروع کردم به خوردن. بعد دیدم یک چشم از بین لوبیا ها به من زل زده است. نزدیک بود غش کنم. از آن موقع حال تهوع دارم.

فورد افزود: من عاشق خوراک لوبیا هستم، ولی مطمئن نیستم دیگر بتوانم بخورم. سخنگوی شرکت برنستون که تولیدکننده کنسرو لوبیا است گفت: آنچه در عکس دیده می شود کپک است که احتمالا به دلیل سوراخ کوچکی در قوطی و وارد شدن هوا به آن ایجاد شده است. ما برای بررسی بیشتر با خریدار تماس خواهیم گرفت و صمیمانه از این بابت پوزش می خواهیم.