اعتبارینو؛ خرید اقساطی بدون ضامن تا سقف ۵ میلیارد ریال
اعتبارینو؛ خرید اقساطی بدون ضامن تا سقف ۵ میلیارد ریال
ایران نیوز 24: در طرح اعتبارینو، مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند تا ۸۰درصد مبلغ سپرده بلندمدت خود یا ارزش واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری و تا سقف ۵میلیارد ریال، برای خرید محصولات عرضه‌شده در فروشگاه‌های منتخب، بدون نیاز به معرفی ضامن، اعتبار دریافت کنند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، در این طرح، تمام سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوین، دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت شرکت تأمین سرمایه نوین و کارکنان مشتریان حقوقی که حساب بلندمدت در بانک اقتصادنوین دارند، می‌توانند از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.در طرح یادشده، سپرده مشتری و واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری به‌عنوان وثیقه تلقی شده و درخواست‌کنندگان محترم به ضامن نیاز ندارند؛ ازاین‌رو مشتریان می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، اعتبار مورد نیاز خود را دریافت کرده و با خرید از فروشگاه‌های منتخب طرح، از این اعتبار استفاده کنند.

واجدان شرایط دریافت اعتبار می‌توانند پس از مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور و دریافت اعتبار، به تارنمای اعتبارینو به نشانی etebarino.com مراجعه و پس از ثبت‌نام، کالاهای موردنیاز خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد، در چند نوبت و تا سقف اعتبار مشخص‌شده خریداری کنند. بازپرداخت اعتبار مصرفی، به اختیار مشتری و از ۳تا ۳۶قسط ماهانه است.