قشم، میزبان برگزاری دوره آموزشی “تغذیه قبل،حین و ریکاوری”
قشم، میزبان برگزاری دوره آموزشی “تغذیه قبل،حین و ریکاوری”
ایران نیوز 24: سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی “تغذیه قبل،حین و ریکاوری” به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، جلیل حق‌گویان با اشاره به اهمیت رژیم غذایی و نحوه تغذیه در سلامت و حفظ توان ورزشکاران گفت: این دوره در ادامه دوره مبانی تغذیه، به شیوه های کاربردی تغذیه ورزشی می پردازد.وی افزود: این دوره وبیناری توسط دکتر هادی عطارد، متخصص تغذیه ورزشی و رژیم‌درمانی و مشاور تیم‌های ملی به علاقمندان و ورزشکاران ارائه می شود.

سرپرست ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: باتوجه به این مطلب که اهمیت تغذیه در بین ورزشکاران برای حفظ توان بدنی بیشتر از سایر افراد است، دوره های تخصصی تغذیه طراحی شده توسط هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم می تواند نقش ارزنده ای در موفقیت ورزشکاران جزیره در رسیدن به اهداف حرفه ای در این حوزه داشته باشد. گفتنی است، دوره “تغذیه قبل،حین و ریکاوری”، چهارشنبه ۱۳ مردادماه به‌صورت وبیناری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا تاریخ ۱۲ مردادماه فرصت دارند تا با ارسال پیام به شماره واتس اپ ۰۹۱۷۵۵۰۰۰۹۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.