احداث و بازسازی زمین‌های چمن مصنوعی منطقه۲ پایتخت
احداث و بازسازی زمین‌های چمن مصنوعی منطقه۲ پایتخت
ایران نیوز 24: سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه2 گفت:زمین‌های چمن مصنوعی منطقه2 با هدف تقویت سرانه های ورزشی محلات بهسازی و ساماندهی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲،کاظم داودی با اعلام این خبر گفت: زمین‌های چمن یکی از مهمترین ظرفیت های ورزشی محلات است که می تواند شور نشاط را برای نسل جوان و نوجوانان فراهم کند .وی افزود: با توجه به استقبال شهروندان از این فضاهای ورزشی ،زمین هایی که درسال‌های گذشته احداث و دچار فرسودگی شده‌اند شناسایی ودر قالب پروژه های محلی، طرح بهسازی و ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در حال حاضر عملیات بازسازی و احداث زمین چمن محلات دریان نو،صادقیه، زیر پل یادگار امام (ره) ، مخابرات و سعادت آبادبهسازی و آماده بهره برداری است.
داودی افزود: در راستای تقویت سرانه های ورزشی محلات ،با جمع آوری کارگاه های عمرانی محدوده پل ولایت ،احداث فضاهای ورزشی در این نقطه در دستور کار قرار دارد تا شهروندان محله اسلام آباد نیز بتوانند از این ظرفیت ها بهره مند شوند. وی افزود: سعی ما براین است تا پایان سال این فضای ورزشی احداث و در اختیار شهروندان قرار بگیرند و با پایان یافتن کرونا شور و نشاط در محله ها طنین انداز شود.