افزایش ظرفیت توزین شرکت سنگ آهن گهرزمین
افزایش ظرفیت توزین شرکت سنگ آهن گهرزمین
ایران نیوز 24: واحد توزین شامل ۱۰ دستگاه باسکول به ظرفیت ۸۰ تن و ۲ باسکول به ظرفیت ۲۰۰ تن می باشد که به زودی ۲ دستگاه باسکول ۸۰ تنی دیگر در محوطه انبار محصول گندله به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین، مهندس محسن معروفی مدیر واحد انبار و سفارشات گهرزمین با اشاره به اقدامات این واحد عنوان کرد:واحد توزین شامل ۱۰ دستگاه باسکول به ظرفیت ۸۰ تن و ۲ باسکول به ظرفیت ۲۰۰ تن می باشد که به زودی و با همکاری شرکت همیار گهرحدید، ۲ دستگاه باسکول ۸۰ تنی دیگر در محوطه انبار محصول گندله به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه افزود: با توجه به تصمیم هیئت مدیره شرکت مبنی بر استفاده از دستگاه های توزین متعلق به شرکت گهرزمین، این مدیریت در سال گذشته اقدام به سفارش گذاری، تامین و نصب تجهیزات باسکول های جدید کرده است. در حال حاضر تمامی باسکول های مجموعه متعلق به شرکت سنگ آهن گهرزمین می باشد.

  معروفی با اشاره به عملکرد این واحد گفت: واحد توزین با دارا بودن ۴۶ پرسنل، توانایی توزین روزانه ۸۰ هزار تن محصولات مختلف تولیدی مجموعه را دارد. مدیر واحد انبار و سفارشات گهرزمین در پایان خاطرنشان کرد:  از اوایل تیرماه سال جاری هیچ محموله ای به صورت حجمی تحویل مشتریان نگردیده و با استفاده از باسکول های جدید، تمامی محصولات تحویلی از فرآیند توزین عبور می کنند.