گام بلند هلدینگ خلیج فارس برای اشتغال زایی زندانیان و خانواده‌های آن‌ها
گام بلند هلدینگ خلیج فارس برای اشتغال زایی زندانیان و خانواده‌های آن‌ها
ایران نیوز 24: کارگاه تولید پارچه‌های نخی دستباف و تولید کارگاهی انواع البسه در راستای پروژه‌های خرسندساز و اشتغال محور گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با مشارکت انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ماهشهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این مراسم که با حضور مسئولان شهرستان ماهشهر از جمله نماینده مردم ماهشهردر مجلس شورای اسلامی، دادستان،فرماندار و مدیرعامل منطقه ویژه برگزار شد، دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر، اظهار داشت: این کارگاه با کمک مالی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال و با پشتیبانی شرکت عملیات غیرصنعتی راه‌اندازی و افتتاح شده است.
مهدی محمدی افزود: این کارگاه باعث اشتغال‌زایی برای ۱۸ نفر شده که ۱۰ نفر آنان خانواده زندانیان هستند و در این کارگاه مشغول به کار شده‌اند و ۸ نفر زندانی نیز به دوخت و دوز پارچه‌های تولید شده در این کارگاه اشتغال خواهند داشت.
در این مراسم همچنین فریدون بندری، سرپرست فرماندار ماهشهر با تشکر از دادستان و انجمن حمایت از زندانیان، خاطر نشان کرد: از گروه صنعت «صنایع پتروشیمی خلیج فارس»که در راه‌اندازی این کارگاه مشارکت کرد و با انجام پروژه‌های خرسندساز سعی در رفع مشکلات شهری ماهشهر با محوریت اشتغال زایی دارد، تشکر می‌کنم.