مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام کنند
مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام کنند
ایران نیوز 24:مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای ساماندهی فعالیت و پاسخگویی عملکرد، مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار همانند سایر فعالان اقتصادی منطقه باید نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند وگرنه برابر قوانین و مقررات، برخورد قانونی با متخلفان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رسول بهزادی اظهار داشت: بر همین اساس مهلت ۳۰ روزه‌ای برای مراجعه و دریافت مجوز‌های لازم و پروانه کسب به واحد‌های فعال موجود در زمینه مشاوران املاک داده شده است.وی اظهار داشت: فعالان این حوزه می‌توانند برای انجام امور مربوط به اخذ پروانه کسب یا پروانه بهره برداری (اشخاص حقوقی) به دفتر جامعه بازاریان و صنوف خدماتی منطقه آزاد چابهار واقع در ساختمان شماره چهار سازمان مراجعه کنند.

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در شرایط کنونی با توجه به بحران اقتصادی حادث شده بر اثر شیوع کرونا و به تبع آن کاهش درآمد فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار و بویژه وضعیت معیشتی کارکنان و کارمندان، از مالکان واحد‌های مسکونی نیز تقاضا می‌شود در بحث جلوگیری از افزایش و متعادل ساختن اجاره بها، با مستاجران همراهی کنند. وی افزود: تمامی شیوه‌نامه‌های مربوطه برای انجام امور مشاوران املاک، طبق مقررات تدوین و تنظیم شده است.