گلر شماره یک استقلال به درب خروج نزدیک شد | مددی، مظاهری را دیپورت کرد!
گلر شماره یک استقلال به درب خروج نزدیک شد | مددی، مظاهری را دیپورت کرد!
ایران نیوز 24: احمد مددی این روزها تندترین انتقادات را متوجه خود می‌بیند و جالب اینکه بیشتر این ترکش‌ها از سوی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی این تیم است. سرمربی آبی‌ها طی روزهای اخیر بیشترین انتقادات را متوجه کادر مدیریتی و خصوصا احمد مددی دانسته و در این رابطه او را به چالش فراخوانده است.

مددی که از ابتدای فصل با انتقادات زیادی در خصوص نحوه مدیریتش در این باشگاه مواجه بوده، هنوز نتوانسته انتظارات هواداران و خصوصا کادرفنی و بازیکنان این تیم را برای انجام ماموریت‌های خود به سرانجام برساند و با مشکلات بزرگی مواجه بوده است.با این حال به نظر می‌رسد با نحوه مدیریتی احمد مددی او را به در خروجی این باشگاه و دریافت حکم پایان ماموریتش از سوی وزارت ورزش نزدیک دانست. خصوصا اینکه فرهاد مجیدی طی روزهای اخیر طی دو مرحله در صفحات شخصی خود انتقادات شدیدی را نسبت به نحوه عملکردش مربوط دانسته است.

در تازه‌ترین ماجرا اما به نظر می‌رسد شیوه مدیریتی احمد مددی به سمتی پیش می‌رود که باید کار رشید مظاهری را در این تیم رو به پایان دانست. مظاهری که در این فصل با حضور در جمع آبی‌پوشان توانسته خصوصا در نیم فصل اول با نمایش درخشان خود، مشکلات این تیم در دروازه را به حداقل برساند، طی چند وقت اخیر درگیر حواشی بزرگی از سوی مدیریت باشگاه شده است.

اولین اقدام مربوط به ماجرای رشید مظاهری و سعید عزیزیان است؛ در شرایطی که عزیزیان به عنوان مربی گلرهای سابق استقلال اتهاماتی را متوجه رشید مظاهری کرده و مدعی شده از این گلر شکایت خواهد کرد، باشگاه استقلال بدون در نظر گرفتن شرایط این ماجرا و نتیجه شکایت و … اقدام به جریمه رشید مظاهری کرده است. زمان اعلام این جریمه نیز جالب بود؛ احمد مددی در فاصله ساعاتی مانده به بازی با پیکان اقدام به جریمه رشید مظاهری و اعلام آن به این دروازه‌بان کرده است تا بدون توجه به شرایط روحی و روانی حاصل از این اعلام بدموقع، حاشیه عجیبی را علیه تیم خود شکل دهد.

جریمه دیگر علیه این دروازه‌بان با اعلام عدم همراهی رشید مظاهری به رفسنجان متوجه وی شده است. در شرایطی که محمود فکری به عنوان سرمربی وقت استقلال با دریافت مجوزهای پزشکی این گلر و مشورت با کادرپزشکی اجازه عدم حضور مظاهری را صادر کرده بود و وریا غفوری نیز در این جلسه حاضر بود، باشگاه به شکلی عجیبی این گلر را جریمه کرده و آن را در پرونده وی قرار داده است.

اتفاقاتی سریالی علیه رشید مظاهری که مشخص نیست با چه هدفی دنبال می‌شود تا او  را نسبت به ادامه همکاری با این باشگاه دلسرد کنند. مظاهری که در این فصل توانسته با عملکرد موفق خود نظر هواداران را نیز به خود جلب کند و در لیست دراگان اسکوچیچ نیز قرار داشت و اگر دچار مصدومیت نمی‌شد شاید در منامه نیز حاضر بود، اکنون با اتفاقاتی مواجه شده که شاید در صورت ادامه حضور احمد مددی، شاهد جدایی وی از این باشگاه باید بود. نکته جالب توجه اینکه مظاهری در قراردادش بندی دارد که در صورت عدم دریافت ۲۰ درصد از مطالباتش قادر خواهد بود از این تیم جدا شود و با گذشت چند ماه از فعال شدن این بند اما علیرغم پیشنهاد از یکی از باشگاه‌های متمول لیگ برتر در نیم فصل، ترجیح داد به کارش در جمع آبی‌پوشان ادامه دهد.

باید دید با ادامه شرایطی که احمد مددی در خصوص این بازیکن شکل داده، آیا او قادر خواهد بود در نهایت مظاهری را از حضور در این تیم ناامید کند یا باید منتظر تصمیم عجیبی از سوی گلر آبی‌ها بود. در شرایط فعلی اما با سومدیریتی که مددی در نظر گرفته باید در انتظار اتفاق عجیبی در پایان فصل بود.