اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در خیابان ستارخان
اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در خیابان ستارخان
ایران نیوز 24: طرح ویژه نگهداشت شهر با حضور مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران، شهردار و مدیران منطقه 2 در محور ستارخان اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، حسن صفات شهردار منطقه ۲ در جریان این بازدید با اشاره به اجرای مستمر طرح نگهداشت شهر گفت: نگهداشت مناسب شهر و رفع کمبودها و نابسامانی های شهری یکی از مهم ترین مطالبات شهروندان از شهرداری است و برهمین اساس طرح فوریتی نگهداشت با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان به صورت برنامه هفتگی اجرا می شود.
وی با بیان اینکه این طرح با بسیج نیروهای خدمات شهری، خدمات رسانی در محلات و محورهای اصلی انجام می شود افزود: خدمات نگهداشت شهر در همه حوزه های فضای سبز، زیباسازی، خدمات شهری، بازیافت، سد معبر و… شامل نظافت و رفت و روب، شستشوی المان های شهری، ایستگاه های اتوبوس و پاکسازی زمین های بایر، طعمه گذاری و… است.
شهردار منطقه ۲ کاهش پیام های مردمی در سامانه های ۱۳۷ و نظارت همگانی ۱۸۸۸ را از اولویت های مدیریت منطقه برشمرد و گفت: تلاش می شود با اجرای طرح فوریتی و ارتقای خدمات رسانی در سطح محلات و معابر، شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان باشیم.
اصغرعطایی، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران نیز درادامه بازدید، اجرای این طرح در یک محور را فرصت مناسبی در راستای همکاری بهتر و مطلوبتر در نگهداشت شریان های فرعی و محلات کم برخوردار دانست و تاکید کرد: این طرح ها باید به صورت مداوم و یکپارچه و با برنامه ریزی منسجم انجام شود.