بدون مراجعه به شعبه از معدل حساب خود آگاه شوید
بدون مراجعه به شعبه از معدل حساب خود آگاه شوید
ایران نیوز :مشتریان بانک مهر ایران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوري به شعب اين بانک از معدل حساب خود و تسهيلاتي که امکان دريافت آن را دارند، مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در همراه بانک و وب‌سایت بانک مهر ایران اين قابليت در نظر گرفته شده تا مشتريان بانک مهر ايران بتوانند از معدل حساب‌هاي خود مطلع شده و مشاهده كنند كه تا چه ميزان قادر به دريافت تسهيلات قرض‌الحسنه هستند. برای مشاهده معدل حساب از طریق نرم‌افزار همراه‌بانک مهر ایران، به صفحه معدل حساب مراجعه کنید. در اين بخش حساب‌هاي شما قابل مشاهده است و مي‌توانيد حسابي را که مايل به مشاهده معدل حساب آن هستيد، انتخاب کنيد.

مرحله بعد انتخاب یک بازه زمانی است که می‌خواهید معدل حساب خود را در آن دوره مشاهده کنيد. نکته مهم اينكه بايد روزهاي يكساني از ماه‌هاي مختلف را انتخاب كنيد. براي نمونه همان‌طور كه در تصوير مي‌بينيد روز يكم آذر ۱۳۹۷ تا يك خرداد ۱۴۰۰ انتخاب شده است. تعدادي از وام‌هاي قابل دريافت در تصوير مشخص است. البته براي همين حساب قابليت دريافت وام ۱۳ ميليون توماني با بازپرداخت ۶ماهه و وام ۹ ميليون توماني با بازپرداخت يك ساله نيز وجود دارد.