اجرای آزمایشی فعالیت مجاز ون‌کافه‌ها در سطح شهر
اجرای آزمایشی فعالیت مجاز ون‌کافه‌ها در سطح شهر
ایران نیوز 24:مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر بر تسریع روند اعطای مجوز به متقاضیان فعالیت ون‌کافه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر،  سید علی مفاخریان با اشاره به سلسله نشست‌های خود با  مناطق۳، ۵، ۷، ۹ و ۱۶ ادامه داد: با توجه به ابلاغ مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و تدوین دستورالعمل اجرایی بهتر است هر چه زودتر در برخی  مناطق به صورت آزمایشی اجرا شود تا علاوه بر رفع نواقص احتمالی، فرهنگ ارائه خدمات جا بیفتد.

وی با بیان اینکه تاکنون ٣٥ متقاضی برای دریافت مجوز فعالیت اعلام آمادگی کردند، گفت: تاکید دستورالعمل اجرایی اعطای مجوز به اشخاص حقیقی است و این مجوز ها به صورت موقت برای افراد صادر می‌شود تا کاستی‌های دستورالعمل اجرایی ساماندهی مشاغل سیار شناسایی شود.
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  دقت در اجرای آزمایشی این دستورالعمل را امری ضروری دانست و گفت:تعیین ظرفیت، اولویت بندی برخی معابر، تعیین اجاره بها بر اساس  اندازه ماشین ، رعایت تنوع در عرضه محصولات یا خدمات و تدابیر ترافیکی  اموریست که باید به آن توجه شود.
مفاخریان در پایان با بیان اینکه سه مکان مشخص در مناطق ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۶ به صورت پایلوت مشخص می‌شوند، اظهار کرد: فعالیت مجاز ون‌کافه ها نیاز به برخی زیرساخت‌ها برای رفاه شهروندان دارد که شهرداری مناطق باید در این زمینه همکاری کافی داشته باشند.