شهرام ناظری با «آوای دوست» به لنز ایرانسل می‌آید
شهرام ناظری با «آوای دوست» به لنز ایرانسل می‌آید
ایران نیوز 24: لنز ایرانسل در ادامۀ مجموعه کنسرت‌های «صحنه‌ای به وسعت ایران»، میزبان شهرام ناظری است تا در روز جمعه ۷ خرداد، کنسرت آنلاین «آوای دوست» را برگزار کند‌.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، این کنسرت آنلاین، در ادامۀ کنسرت‌های آنلاین «صحنه‌ای به وسعت ایران»، از ساعت ۲۱ روز جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰، در تالار وحدت تهران اجرا می‌شود و کاربران اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل، مخاطبان اختصاصی این کنسرت هستند.در این کنسرت آنلاین که با عنوان «آوای دوست» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود، قطعاتی محبوب از این خواننده موسیقی سنتی، چون «آتش در نیستان»، «شیدا شدم»، «اندک اندک»، به همراه قطعات برگزیدۀ دیگر اجرا می‌شود.

تمام کاربران اپلیکیشن لنز برای تماشای این کنسرت، می‌توانند اشتراک ویژۀ این اپلیکیشن را به قیمت ۱۵هزار تومان از طریق صفحۀ ویژۀ این کنسرت در وب‌سایت ایرانسل به نشانی i3l.ir/ticket خریداری کنند. دیتای مصرفی اپلیکیشن لنز برای تماشای این برنامه، برای کاربران ایرانسلی لنز به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود. کاربران غیرایرانسلی لنز نیز با استفاده از دیتای اپراتور خود، می‌توانند این برنامه را مشاهده کنند.این کنسرت تا روز  ۲۲ خرداد، برای علاقه‌مندانی که امکان مشاهدۀ آنلاین آن را نداشته‌اند، در دسترس خواهد بود.

پیش از این، لنز ایرانسل با هدف حمایت از تولید محتوای فرهنگی و هنری بر بستر دیجیتال و نیز فراهم کردن امکان بهره‌مندی از رویدادهای هنری در دوران محدودیت‌های کرونایی، میزبان کنسرت‌های آنلاین هنرمندانی همچون همایون شجریان، سالار عقیلی، وحید تاج، حجت اشرف‌زاده و نیز کنسرت خندۀ حسن ریوندی بوده است.