افزايش  خطوط  حمل و نقل عمومي در منطقه ۲
افزايش  خطوط  حمل و نقل عمومي در منطقه ۲
ایران نیوز 24: معاون حمل و نقل و ترافيك منطقه 2 گفت: با افتتاح و بهره برداری از ايستگاه های مترو برج میلاد و مرزداران ، دوخط تاکسیرانی در ایستگاه های مترو راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، امیر حسین حیدرنیا، با اشاره به اهداف و برنامه‌هاي مديريت شهري در توسعه حمل و نقل عمومي، گفت: با توجه به وسعت منطقه و رشد جمعیت ساکن و شناور آن، طرح توسعه خطوط حمل و نقل عمومی با هدف تسهیل در دسترسی شهروندان و ارتقای کیفی خدمات در دستور کار قرار دارد.
وی افزود:در راستای تکمیل مدهای حمل ونقل عمومی با بهره برداری از ایستگاه های مترو، شبکه اتوبوسرانی و تاکسی نیز مورد بازنگری قرار گرفت و استقرار خطوط تاکسی در محدوده ایستگاه های مترو دردستور کار قرار گرفت.
حیدرنیا گفت: به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به حمل و نقل عمومی، همزمان با بهره برداری از ایستگاه مترو برج میللاد، خط تاکسی برج میلاد- میدان آزادی راه اندازی شد.
معاون شهردار منطقه دو در ادامه استقرار خط تاکسی تلفنی در جنب ایستگاه مترو مرزداران را از دیگر اقدامات اجرایی در زمینه تقویت حمل و نقل عمومی برشمرد وگفت : به منظور تامین رفاه شهروندان، همسطح سازی و مناسب سازی ایستگاه های مترو انجام شد.