اجرای طرح فوریتی بازدید و رفع مشکلات محلات منطقه ۲۲ در روزهای پنج شنبه
اجرای طرح فوریتی بازدید و رفع مشکلات محلات منطقه ۲۲ در روزهای پنج شنبه
خط اقتصادی : در نشستی که با حضور معاونین و شهرداران نواحی در منطقه صورت گرفت اجرای طرح فوریتی بازدید و رسیدگی به مشکلات محلات منطقه 22 از فردا در شهرک الهیه آغاز می شود.

به گزارش اخبار ملل به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه ۲۲، طرح فوریتی بازدید و رسیدگی به مسائل و مشکلات محله های سطح منطقه ۲۲ از فردا ۱۱ دی ماه سال جاری و در شهرک الهیه واقع در ناحیه ۳ آغاز می شود.


در این طرح که هر هفته در یکی از محله های منطقه ۲۲ برگزار می شود، شهرداران نواحی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و معاون عمران فنی و عمران منطقه در برنامه ریزی، ساماندهی، و اجرای کار نظارت و حضور خواهند داشت.


در ابتدا، شهردار ناحیه از محله مورد نظر بازدید و پس از شناسایی و احصاء مسائل و مشکلات ترافیکی، عمرانی و خدماتی و اجتماعی جلسه ای را با مدیر سرای محله، دبیر شورایاری و روئسای سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ برگزار می کند. پس از شناسایی مشکلات و ارئه پیشنهادات از طرف مدیران مربوطه، جلسه ای با معاونین منطقه برای حل این مشکلات برگزار می شود.


شهرک الهیه اولین محله منتخب برای اجرای این طرح است. محله به پنج پهنه فرضی تقسیم شده و هر یک از شهرداران نواحی با امکانات و منابع موجود اقدام به رفع مسائل و مشکلات عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی آن با حضور شهردار و معاونین منطقه خواهند کرد.