کسب ۴ رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک مهر ایران در جشنواره ملی روابط عمومی
کسب ۴ رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک مهر ایران در جشنواره ملی روابط عمومی
خط اقتصادی : روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در ۴ بخش پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومي رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

به گزارش اخبار ملل به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این جشنواره با هدف آشنایي با اصول و استانداردهاي نشر الکترونيک و مکتوب در روابط‌ عمومي و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقاي سطح توانمندي‌ها و مهارت‌هاي مديران و كارشناسان روابط‌عمومي در حوزه فعاليت‌هاي انتشاراتي و همچنين فرهنگ‌سازي مناسب و تكريم و معرفي نخبگان و الگوهاي برتر در حوزه انتشارات، در ۱۰ بخش و دو سطح ملي و استاني برگزار شد.

روابط عمومی بانک مهر ایران با شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومي در بخش‌هاي وب‌سايت رتبه اول، شبکه اجتماعي رتبه دوم، تبليغات رتبه دوم و پوستر رتبه سوم ملي را از آن خود کرد.

شایان ذکر است، این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومي وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌هاي خصوصي و دولتي در دو بخش رقابتي و آموزشي در دو گروه تهراني و استاني در مرکز همايش‌هاي سازمان مديريت صنعتي (سازمان مطالعات و بهره‌وري نيروي انساني) برگزار شد.