ایران نیوز24: همزمان با دهه امامت و ولایت و گرامیداشت اعیاد فرخنده قربان و غدیر، آیین تجلیل از ۵۲ نفر از کارگران نمونه ذوب آهن اصفهان، ۵ مرداد ماه در تالار آهن شرکت برگزار شد. در آغاز این مراسم که چند تن از معاون ها و مدیرهای شرکت حضور داشتند، آیت ا... رهبر مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی ذوب آهن به تشریح رویداد بزرگ تاریخی غدیر خم و معرفی مولای متقیان حضرت امام علی (ع) به عنوان جانشین پیامبر بزرگ اسلام(ص) پرداخت.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم، انتصاب مهم جانشین پیامبر اسلام از طرف خداوند و ابلاغ آن توسط حضرت محمد(ص) را کامل شدن دین اسلام و تمام شدن نعمت الهی بر مسلمانان و عالم بشریت دانست.آیت ا… رهبر در ادامه با اشاره به اهمیت کار و تولید در اسلام، تلاش هر مردی را برای گذران آبرومندانه زندگی و تامین معیشت خانواده اش را جهاد دانست و گفت: سربلندی و حیات اقتصادی هر جامعه ای مرهون تولید و نقش آفرینی کارگران است.

مهرداد تولاییان معاون بهره برداری شرکت با اشاره به آخرین شرایط تولیدی ذوب آهن اصفهان گفت: با همت کارکنان عزیز، محصولات جدید و از جمله ریل و میلگرد ۵۰ در شرکت تولید شده و این نگرش و رویه همچنان دنبال خواهد شد.

وی افزود: این کارگران هستند که همه ساله شعارهای اقتصادی سال که توسط مقام معظم رهبری اعلام می شود را محقق می سازند. ما نیز با کمک هلدینگ صدرتامین در جهت تشویق همکاران خود همه ساله تعدادی از عزیزان را به عنوان کارگر نمونه معرفی نموده و مورد تقدیر قرار می دهیم . با این حال هرچند تمام کارکنان نمونه هستند ولی با توجه به محدودیت های موجود در سال ۹۹ نیز ۵۲ نفر از همکاران با معرفی مدیران قسمت ها به عنوان کارگر نمونه معرفی شدند. در این مراسم یکی از مداحان اهل بیت(ع) به مناسبت اعیاد بزرگ قربان و غدیر به مداحی پرداخت و در پایان لوح های تقدیر کارکنان نمونه شرکت به آن ها اهدا شد.