پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت
پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالروز تاسیس این شرکت
ایران نیوز 24: یازدهم آذر ماه یادآور تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت نفت است که توانست در طول سالیان مدید با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مرز و بوم پاک در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام بردارد و بحمدلله پرچم ایران عزیز را سرافراز‌تر نماید.

باسلام و احترام

یازدهم آذر ماه یادآور تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت نفت است که توانست در طول سالیان مدید با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مرز و بوم پاک در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام بردارد و بحمدلله پرچم ایران عزیز را سرافراز‌تر نماید. شرکت نفت ایرانول به واسطه همراهی کارکنان و همکاران عزیز و متخصص خود توانست با تکیه بر توان علمی و همتی عالی در نوزدهمین سال تاسیس خود به عنوان یکی از شرکت‌های برتر حوزه روانکار فعالیت نماید و با کیفیت برتر و تولید حداکثری دیوارهای تحریم ظالمانه را شکسته و بر فراز قله های موفقیت حرکت نماید.

بی‌شک این مهم علاوه بر زحمت و تلاش کارکنان شرکت، مرهون حمایت‌ها و راهنمایی‌های اعضای محترم هیات مدیره و مشتریان وفادار و سهام داران گرامی است.اکنون در آستانه نوزدهمین سالروز تاسیس ایرانول ضمن گرامیداشت این ایام خجسته و تبریک به همه همکاران تلاشگر، سهامداران ارجمند و همه ذینفعان، مراتب قدردانی خود را از تلاش بی دریغ یکایک شما عزیزان ابراز داشته و امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم گام های موثرتری در تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های شرکت برداریم.سعادت، سلامت، دوام و کامیابی همه شما را از خداوند متعال خواستارم. باشد که به بلندای نام ماندگار ایرانول، روزگارانی درخشان همچون تاریخ باافتخار ایرانول برای یکایک شما رقم خورد.

محمد زارع پور اشکذری- مدیر عامل شرکت نفت ایرانول