پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان بمناسبت روز جهانی کارگر
پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان بمناسبت روز جهانی کارگر
ایران نیوز 24: با فرا رسیدن روز جهانی کارگر، مدیرعامل فولاد هرمزگان طی پیامی این روز را به کارگران مخصوصا کارگران شریف و زحمتکش فولاد هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، با فرا رسیدن روز جهانی کارگر، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان طی پیامی این روز را به کارگران مخصوصا کارگران شریف و زحمتکش فولاد هرمزگان تبریک گفت. در این پیام آمده است :

امام خمینی (ره):  حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است .

کارگران از شریف ترین طبقه اجتماعی هستند و حیات یک جامعه در دستان پرتوان آنهاست . توسعه اقتصادی و صنعتی در جوامع به دست کارگران و نیروهای متخصص صورت گرفته است . بی شک همه ما مدیون تلاشها و زحمت های این عزیزان هستیم .مقام‌معظم رهبری می فرمایند : رعایت حق نیروی کار ضروری است و باید به آن توجه شود . حقوق طبیعی وعادلانه ، پرداخت منظم و بدون تاخیر ، ثبات اشتغال یعنی امنیت شغلی ، مساله بیمه ، خدمات رفاهی ، مساله بهداشت ودرمان اینها چیزهای هست که جز حقوق کارگران است و اینها وظایف طبیعی کارفرماست.

بنابراین رسیدگی و حمایت از کار و کارگر وظیفه شرعی و قانونی همه به شمار می رود و موظف هستیم که حقوق آنها را رعایت کنیم .ما در فولاد هرمزگان در تلاش هستیم تکریم نیروی انسانی را سرلوحه کار خوددقرار دهیم و امیدواریم که بتوانیم در عمل به منویات مقام‌ معظم‌ رهبری جامه عمل بپوشانیم .اینجانب فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت ماه ، روز جهانی کارگر را به کارگران محترم و بزرگوار شرکت فولاد هرمزگان تبریک عرض می نمایم .امیدوارم همه همکاران‌ محترم درکنار خانواده های گرانقدر خود همواره سلامت باشند . انشاالله

عطاالله معروفخانی- مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان