ایران نیوز 24: بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، مدیرعامل فولاد سنگان ضمن تبریک این هفته به بسیجیان ، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی، پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

بسیج مظهر عشق و ایمان ، آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی). پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج، یادآور نام بلند و پُرآوازه ی بسیجیان عزیزی است که زیباترین و ماندگارترین لحظات مقاومت، تواضع توأم با شجاعت، فداکاری و از خودگذشتگی را به نیکی در دفتر عشق و ایثار، جاودانه نمودند.نام بسیج، معطر به یاد و نام امام راحل عظیم الشأن و تشکیل آن، یکی از ابتکارات ماندگار و پِربرکت آن امام عزیزاست.هفته ی بسیج، فرصت مناسبی برای زنده نگه داشتن تفکر ایثار، فداکاری و خدمت باورمندانه و خالصانه است که امروز جامعه ی ما، بیش از هر زمان دیگری، به آن نیازمند است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش های بسیجیان، فرارسیدن هفته بسیج را به بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی کشور تبریک عرض نموده و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در پرتو توجهات امام زمان(عجل الله) و در راستای‌ منویات مقام معظم رهبری از ایزد منان مسئلت دارم.