پیام تبریک دکتر سعد محمدی به مناسبت هفته روابط عمومی
پیام تبریک دکتر سعد محمدی به مناسبت هفته روابط عمومی
ایران نیوز 24: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طی پیامی، هفته روابط‌عمومی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

جهان بدون ارتباطات، به دهکده‌ای متروک و خالی از سکنه می‌ماند که سرنوشتی جز سکون و سکوت نخواهد داشت.زندگی مجموعه‌ای به‌هم‌پیوسته از پیام، تماس، اتصال و ارتباط است. هر خلقت و تولدی در هستی، حاوی پیامی از جانب پروردگار بی‌همتاست؛ پیامی با این محتوا که خالق جهان همچنان به رشد و تعالی بشر و دیگر موجودات امیدوار است.هفته‌ی روابط‌عمومی و روز جهانی ارتباطات فرصتی است تا کیفیت روابط انسانی را بازنگری کنیم و برای محکم کردن پایه‌های ارتباطات در گستره‌ی فردی، سازمانی و اجتماعی در راستای نیل به اهداف متعالی، قدمی برداریم.

۲۷ اردیبهشت وقت مبارکی است برای یادآوری تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی کارشناسان و فعالان عرصه‌ی روابط‌عمومی؛ که اگر نباشند میوه‌های باغ صنعت، معدن و دیگر بخش‌های تولید و اقتصاد به ثمر نمی‌رسد و از چشم‌ها پنهان می‌ماند.این روز ارزشمند را به تمام عزیزان شاغل در روابط‌عمومی سازمان‌ها، مؤسسات، تشکل‌ها و رسانه‌ها به ویژه کارکنان خدوم روابط‌عمومی‌های صنعت و معدن صمیمانه تبریک می‌گویم و از خدای منان توفیق روزافزون آنان را خواستارم.

اردشیر سعدمحمدی -مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات