ایران نیوز 24: منوچهر هادی در فضای مجازی از پایان اجباری سریال «گیسو» نوشت و در عین حال گفت که به‌ناچار از این سریال کنار می‌رود و قصه این سریال هنوز به پایان نرسیده است. هادی گفته ادامه این سریال را قطعا یک کارگردان دیگر خواهد ساخت.

خداحافظی عاشقانه!

منوچهر هادی که در ماه‌های اخیر شاهد درگیری‌هایش با بازیگران اصلی و تهیه‌کننده سریال «گیسو» یا همان «عاشقانه ۲» بودیم، خبر از پایان همکاری خود با این سریال داد. این در حالی است که هادی ادعا کرده که هنوز داستان این سریال ناتمام است و راهی طولانی تا پایان دارد و او مجبور به خداحافظی اجباری از سری دوم سریال «عاشقانه» شده است.

کناره‌گیری هادی

ایسنا در این زمینه متن منوچهر هادی را بازنشر کرده- که خطاب به مخاطبان و منتقدان نوشته: «ممنون از کامنت‌ها و نقدهای درست و گاهی غلط و نامحترم شما. یک قسمت دیگر به پایان اجباری فصل دو می‌رسیم و قصه به اتمام نرسیده و اگر قرار به ادامه ساخت «عاشقانه» باشد، قطعا بنده نخواهم بود و مسئولیت کل کار را چه خوب چه بد، تا پایان فصل دو شخصا به عهده می‌گیرم. از همه عوامل فیلم که صمیمانه در کنارم بودند، تشکر می‌کنم. جناب کبیری و…»

همکاری اجباری

منوچهر هادی در حالی از تهیه‌کننده سریال «گیسو» در متن خداحافظی خود نام برده که خردادماه امسال هومن کبیری گفته بود که همکاری‌اش با منوچهر هادی به‌عنوان کارگردان سریال «گیسو» یک همکاری اجباری بوده و در ادامه راه، در مسیر ادامه این همکاری نیز چالش‌های زیادی پیش‌رو وجود دارد.هومن کبیری همچنین از کیفیت سریال «دل»، ساخته قبلی منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی نیز انتقاد کرده و به تأکید گفته بود که به‌رغم آگاهی از کمبودهای کیفی سریال قبلی منوچهر هادی در عمل انجام شده قرار گرفته و مجبور به انتخاب منوچهر هادی به‌عنوان کارگردان سریال «گیسو» شده است.

پایان یک راه

هومن کبیری درحالی از منوچهر هادی به‌عنوان کارگردانی با ضعف کیفی نام می‌برد که تقریبا تمام سریال‌های این کارگردان، چه «عاشقانه»، «دل» و «گیسو» که در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم‌های عرضه آنلاین محصولات تصویری ساخته و چه سریال‌های «دلدادگان» و «خوب بد زشت» که برای تلویزیون ساخته، همه جزو پربیننده‌ترین آثار زمان خود بوده‌اند- با اینکه انتقادهای زیادی را از سوی منتقدان و حتی برخی بازیگران و عوامل خود تحمل کرده‌اند.

هادی که در کارنامه‌اش با جدایی ناگهانی پانته‌آ بهرام سر سریال «دلدادگان»، انتقادات و اظهار پشیمانی سعید راد سر سریال «دل»، و البته اختلافات آشکار و نهان با محمدرضا گلزار و هومن سیدی سر سریال «گیسو» مواجه بوده؛ همواره گفته که «با تمام وجود پای کارم چه خوب چه بد ایستاده‌ام». با این حال به نظر می‌رسد اختلافات و انتقادات موجود در حدی بوده‌اند که منوچهر هادی جدایی و دوری را تنها راه ممکن دانسته- و از ادامه ساخت سریال «گیسو» انصراف داده است.