ویژه برنامه های منطقه ۵ در ایام محرم و صفر اعلام شد
ویژه برنامه های منطقه ۵ در ایام محرم و صفر اعلام شد
ایران نیوز 24: معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه 5 از ویژه برنامه های این معاونت به مناسبت ماه محرم و صفر با عنوان "نجات اهل عالم با حسین (ع) است " در سطح محلات منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، با آغاز ماه محرم و شروع ایام عزاداری، روح اله حدادی معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه ۵ با اشاره به ویژه برنامه های این معاونت، اظهار داشت: برنامه های فرهنگی با عنوان “نجات اهل عالم با حسین (ع) است ” با مشارکت ادارات اجتماعی نواحی، سرای محلات، مساجد، هیئات مذهبی در سطح محلات منطقه برگزار می شود.
او افزود: برپایی هیئات نوجوانان حسینی، تجمع بزرگ عزاداران و هیئات مذهبی با شعار ما ملت امام حسینیم، برپایی خیمه های زندگی حسینی، برگزاری مراسم روضه ویژه بانوان با عنوان زیر آسمان، اجرای تئاتر با موضوع مفاهیم و سبک زندگی و … از جمله برنامه های اجرایی در این ایام می باشد. حدادی در پایان با اشاره به سایر برنامه های ایام عزاداری، اذعان داشت: اجرای تعزیه، روضه خوانی درب منازل شهدا، محفل آیینی کشتی نجات، همایش باید و نبایدهای تلاوت قرآن، مسابقات شعر خوانی آیینی ویژه ماه محرم و کرسیهای آزاد تلاوت از ویژه برنامه های در سطح محلات می باشد.