ایران نیوز 24: با بسیج تمامی امکانات واکسیناسیون سراسری خانواده بانک مسکن آغاز شد.

به گزارش هیبنا ، در این طرح قراراست ظرف حداکثر یک هفته تمامی کارکنان بانک اعم از شاغل و بازنشسته واکسینه شوند.این طرح به دنبال آغاز فاز اول واکسیناسیون کارکنان این بانک در تاریخ ۷ مرداد ماه به اجرا درآمده است و در حال حاضر همه نیروهای خدمتگزار در شبکه بانکی کشور تحت پوشش عملیات واکسیناسیون برای مقابله با کرونا قرار گرفته اند.

محمود شایان در مجتمع پردیس فرمانیه خطاب به کارکنان بانکی که برای واکسیناسیون حضور پیدا کرده بودند ، اعلام کرد: این خدمت به دنبال پیگیری های شورای هماهنگی بانک ها و تلاش مدیران عامل شبکه بانکی برای کارکنان به اجرا درمی آید چرا که اعتقاد داریم کارکنان بانک ها در صف اول خدمات رسانی به مردم قرار دارند و به همین خاطر در معرض بیشترین خطر ابتلا به کرونا می باشند.مدیرعامل بانک مسکن افزود : از امروز عملیات واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی در ۱۷ نقطه شروع شده است و امیدواریم در یک هفته همه همکاران در سطح استان تهران واکسینه شوند.

شایان خطاب به کارکنان بانک مسکن یک توصیه مطرح کرد . وی گفت: از آنجا که طبق اعلام صریح مقامات وزارت بهداشت و پزشکان معتبر فرآیند ایمن سازی افراد واکسینه یک هفته بعد از دوز دوم شروع می شود لازم است همه شما عزیزان تا آن زمان همچنان نسبت به حداکثر مراقبت و رعایت پروتکل های بهداشتی دوره پاندمی اقدامات لازم ، احتیاطی ، بهداشتی و تکمیلی را انجام دهید. مدیرعامل بانک مسکن در ادامه گفت: تاکنون ۳۵۰ نفر از کارکنان خدوم شبکه بانکی به خاطر کرونا جان خود را از دست داده اند که با خانواده این از دست رفتگان اظهار همدردی میکنم.