نسخهios همراز و همراه بانک تجارت با ۸ قابلیت جدید، به روز رسانی شد
نسخهios همراز و همراه بانک تجارت با ۸ قابلیت جدید، به روز رسانی شد
ایران نیوز 24: به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های همراز و همراه بانک تجارت ویژه سیستم عامل ios منتشر و در دسترس مشتریان قرار گرفت.

نسخه جدید همراه بانک تجارت با امکانات جدید شامل «اضافه شدن تم تاریک»، «اضافه شدن ویجت به منظور درج تاریخ شمسی و میانبر در صفحه اصلی تلفن همراه»، «امکان استعلام عمومی چک برای کنترل اطلاعات چک‌های سایر اشخاص در سامانه صیاد»، «تغییر و به‌روزرسانی رسید تراکنش در زمان اشتراک گذاری» و سایر بهبودهای مربوط به رابط کاربری، منتشر شده و مشتریان می‌توانند با مراجعه به آدرس mobilebank.tejaratbank.ir همراه بانک تجارت را بطور مستقیم دانلود و نصب کنند.

همچنین نسخه جدید همراز با امکان درج خودکار کد ملی، شماره کارت و شماره سریال در زمان افزودن درگاه حین فعالسازی رمز پویا در همراه بانک تجارت به‌روز شده است. به منظور وارد کردن کد فعالسازی، کاربران همراز با سیستم عامل ios می‌توانند متن پیامک دریافتی را به صورت کامل کپی و در بخش مربوط به کد فعالسازی در همراز وارد کنند تا همراز بطور خودکار کد را تشخیص داده و در محل مربوطه درج کند. نسخه جدید اپلیکیشن همراز از آدرس key.tejaratbank.ir قابل دریافت است.

تنظیمات اجرای نسخه جدید

با توجه به تغییرات به وجود آمده در اپلیکیشن‌های همراز و همراه بانک تجارت، مشتریانی که تاکنون از اپلیکیشن‌های فوق استفاده می‌کردند، پس از دانلود نسخه جدید، آیکون جداگانه‌ای برای همراه بانک و همراز در گوشی همراه خود خواهند دید. به منظور اجرای نسخه جدید همراز و همراه بانک، لازم است ابتدا با مراجعه به تنظیمات، وارد منوی General و سپس Device Management شده و توسعه دهنده اپلیکیشن را Trust (مجاز) کنند.