معطلی ۸ ساله « طرح جامع ایمنی» برای ابلاغ
معطلی ۸ ساله « طرح جامع ایمنی» برای ابلاغ
ایران نیوز 24: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه طرح جامع ایمنی یکی از موضوعات مهمی است که هشت سال معطل مانده، گفت: اگر این طرح ابلاغ شود، آتش‌نشانان ضابط قانونی خواهند بود و می‌توانند برخورد لازم را داشته باشند.

جلال بهرامی در شصت‌و‌ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم طرح جامع ایمنی است که هشت سال در حال رفت و برگشت است، اظهار کرد: اگر این طرح ابلاغ شود آتش‌نشانان ضابط قانونی خواهند بود و می‌توانند برخورد لازم را داشته باشند.معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه طرح جامع ایمنی یکی از موضوعات مهمی است که هشت سال معطل مانده، گفت اگر این طرح ابلاغ شود، آتش‌نشانان ضابط قانونی خواهند بود و می‌توانند برخورد لازم را داشته باشند.

وی افزود: این طرح هنوز ابلاغ نشده و پیگیری‌هایی که انجام می‌شود عموما توصیه است و پشتوانه اجرایی ندارد. به نتیجه رسیدیم که ساختمان‌های پرخطر را شناسایی کنیم و بر اساس مهلت نواقص برطرف شود و در صورت عدم اقدام پلکانی برخورد شود.بهرامی تأکید کرد: ساختمان‌های مسکونی و تجاری قدیمی به لحاظ ایمنی دچار مشکل هستند و در مرحله بعدی باید به سراغ این بخش برویم. معاون شهردار تهران گفت: انتشار لیست ۱۲۹ ساختمان پرخطر جزء تاکیداتی بوده که به آتش‌نشانی اعلام شده است.