ایران نیوز 24: همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و گرامیداشت روز جوان و پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص کاشت نهال مثمر، مانور غرس 20 هزار نهال در منطقه 18 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، محبوب تیزپاز مشاور شهردار منطقه ۱۸ ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کاشت نهال مثمر، شهرداری منطقه هجده ۲۰ هزار اصله نهال مثمر که با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی جنوبغرب تهران و خیرین تهیه شده است را با برنامه ریزی در معابر، بوستان‌ها و منازل شهروندان این منطقه غرس خواهد کرد.
محبوب تیز پاز در ادامه ضمن تشکر از کلیه خانواده های شهدا و مدافع حرم منطقه ۱۸، از خانواده شهدای مدافع حرم، پدر شهید مرتضی کریمی و مادر علیرضا مرادی ، خیر نیکوکار علیرضا کیانپور و مهدی بیات از ورزشکاران جوان منطقه به رسم یاد بود با اهدای لوح و هدیه تقدیر و تشکر کرد. شایان ذکر است با هدف ترویج سنت حسنه درختکاری، برنامه ریزی لازم به منظور تحویل نهال رایگان به شهروندان انجام شده و شهروندان محترم می‌توانند از روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه سال جاری تا ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۱ با مراجعه به شهرداری نواحی منطقه ۱۸ و بوستان های تعیین شده در سطح منطقه نسبت به تحویل نهال رایگان اقدام کنند.