ماجرای نقشه «مهران مدیری» برای ربودن«علی کریمی»!
ماجرای نقشه «مهران مدیری» برای ربودن«علی کریمی»!
ایران نیوز 24: مهران مدیری دوم مهرماه راهی دبی شد و هشتم مهرماه به کشور بازگشت که پس از ورود گذرنامه او ضبط شد. قبل از خروج مهران مدیری برخی از رسانه‌ها از ممنوع الخروجی او خبر داده بودند. حالا همین مساله دلیلی شده است که خبر عملیات نافرجام مهران مدیری برای ربودن علی کریمی به بحث داغ فضای مجازی تبدیل شود.

مطالبی در اینستاگرام منتشر شده که مهران مدیری سعی کرده است برای ربودن علی کریمی او را در بندر فجیره امارات ملاقات کند. علی کریمی در واکنش به این خبر گفته است: ممنون از همه هموطنانم که نگران این بنده حقیر هستند. من و خانواده ام از طرق مختلف تهدید شده و می‌شویم ولی نه از طریق تماس مستقیم. البته من مهم نیستم. من هم‌چنان عزادار و نگران هموطنانم در جای جای میهن عزیزم هستم و همه هم و غم من آرامش مردم سرزمینم است.

با اینکه علی کریمی مطلب بالا را منتشر کرده است اما چون به پست خبرنگاری که این ماجرا را فاش کرده است واکنش نشان داده است برخی می گویند علی کریمی ماجرای آدم ربایی را تایید کرده است! در همین رابطه پرستو صالحی که به تازگی به کانادا مهاجرت کرده است در استوری با رد خبر ربودن علی کریمی نوشت: خب اینم خنثی شدن قصه تخیلیه امروز تماس آقای مدیری برای به دام انداختن علی کریمی!

او پس از اصرار خبرنگاری که مدعی ربودن علی کریمی شده بود، اسکرین شاتی از گفت‌وگوی خصوصی خود با علی کریمی در اینستاگرام را به اشتراک گذاشت که در آن صراحتا علی کریمی این خبر را تکذیب کرده است.

مهاجرت علی کریمی به دبی

طبق اخبار علی کریمی  به تازگی ویزای دائمی اقامت در کشور امارات را دریافت کرده و بر همین اساس به همراه خانواده برای همیشه به دُبی کوچ کرده است. او پس از مدتی با انتشار فیلمی خبر از مهاجرت همیشگی اش داد. او در این فیلم از آهنگ علامت سوال شادمهر عقیلی، خواننده موسیقی پاپ ایران استفاده کرده است. گفتنی است که این آهنگ در آلبوم پر پرواز، آخرین اجرای شادمهر در ایران بوده است و پس از آن این خواننده برای همیشه کشورمان را ترک کرد.

مصادره اموال علی کریمی

بنری بر در خانه علی کریمی نصب شده است که بر روی آن از قول ” دادستانی لواسانات” نوشته شده است: بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد.  حمید رسایی در یک برنام تلویزیونی پیشنهاد مصادره اموال علی کریمی در ایران را مطرح کرده بود. سایت انتخاب با انتشار تصویر بنری در ورودی خانه علی کریمی مدعی شد که خانه این سلبریتی فعال در حوادث اخیر پلمپ شده است.

خبر مهم سخنگوی دولت درباره بازگشت علی کریمی به ایران

سخنگوی دولت اعلام کرده علی کریمی می‌تواند به ایران برگردد و مشکل خاصی برای ورود به کشور ندارد.با وجود اظهارات سخنگوی دولت باید دید علی کریمی که گفته می‌شود همچنان در دبی است به کشور برمی‌گردد یا نه؟