«لطف الله نکویی دستجردی» مدیرعامل بیمه آسماری شد
«لطف الله نکویی دستجردی» مدیرعامل بیمه آسماری شد
ایران نیوز 24: با پیشنهاد هیات مدیره و تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، “لطف اله نکویی دستجردی” مدیرعامل بیمه آسماری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، مجید بهزادپور، رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا طی نامه ای صلاحیت حرفه ای لطف اله نکویی  را به عنوان مدیرعامل آسماری تائید کرد.بهزاد ایثاری رییس هیات مدیره ضمن تبریک با اشاره به تجربیات و سابقه درخشان “لطف اله نکویی” افزود:با توجه به سوابق مدیریتی موفق ایشان در صنعت بیمه به عنوان مدیرعامل جدید شرکت باعث دلگرمی است و ما امیدواریم با حضور ایشان و همراهی مدیران و کارکنان بتوانیم در مسیر رشد و تعالی شرکت، شاهد روزهای روشن و درخشانی برای شرکت بیمه آسماری باشیم.

رئیس کل بیمه مرکزی در متن حکم انتصاب نکویی، خواستار رشد و توسعه پرتفوی شرکت و کسب سهم  مناسب از بازار بیمه مناطق آزاد؛ ایجاد تنوع در ترکیب پرتفوی، اجرا و تحقق اهداف شرکت بیمه آسماری شد. شایان ذکر است، نکویی پیش از این از سوابق مدیریتی درخشانی در بیمه مرکزی ج.ا.ا از جمله معاونت اتکایی این سازمان، مدیرعامل بیمه اتکایی امین و همچنین عضویت در هیات مدیره بیمه آسماری و بیمه توسعه را در کارنامه خود دارد.