قرعه کشی xbox و ps5 در سور بهار سامانیوم
قرعه کشی xbox و ps5 در سور بهار سامانیوم
ایران نیوز 24: دهمین دور از قرعه‌کشی سورسامانی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) با ۲ جایزه ویژه برگزار می‌شود.

به گزارش سامان رسانه، دهمین دور از قرعه‌کشی سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) برگزار می‌شود که در این قرعه‌کشی یک دستگاه کنسول XBOX سری X و یک دستگاه کنسول PS5 به برندگان اهدا خواهد شد.بر این اساس، تمامی کاربران باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) می‌توانند با صرف حداقل ۱۰۰ امتیاز، یک شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت کنند. لازم به ذکر است که دریافت شانس شرکت در قرعه‌کشی به‌صورت نامحدود است و شرکت‌کنندگان می‌توانند با صرف امتیاز بیشتر، شانس خود را برای شرکت در این قرعه‌کشی بالا ببرند.

مشتریان برای دریافت امتیاز بیشتر در باشگاه سامانیوم می‌توانند، با کارت‌های سامانی اقدام به پرداخت قبض، خرید کالا و خدمات، خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری، انتقال وجه کارت به کارت و برداشت و واریز وجه کنند. فرصت شرکت در این قرعه‌کشی و دریافت شانس از روز اول اردیبهشت‌ماه تا پایان روز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ است. همچنین اسامی برندگان این قرعه‌کشی ساعت ۱۱ صبح روز ۷ تیر از طریق صفحه اینستاگرام سامانیوم به آدرس @samanium منتشر خواهد شد.