ایران نیوز 24: در نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی که با حضور وزیر صمت و دادستان کل کشور برگزار شد، شرکت فولاد هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی معرفی و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به جهت سخت کوشی و ارزش آفرینی، با اهدای تندیس و لوح سپاس جشنواره تقدیر شد.

نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی، همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خانه صمت ایران، ۲۵ بهمن‌ماه در سالن خلیج‌فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور وزیر صمت، دادستان کل کشور، رئیس خانه صنعت معدن ایران و معاونان وزیر صمت و سایر مسئولان برگزار شد. در این مراسم بر اساس رای هیئت داوران شرکت فولاد هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی معرفی و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به جهت سخت کوشی و ارزش آفرینی، با اهدای تندیس و لوح سپاس جشنواره تقدیر شد.

در متن لوح سپاس آمده است:

«در سالی که با نام تولید پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مزین گردیده و مقارن با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب است، با استناد به رصد رشد عملکرد آن مجموعه با تقدیم لوح تقدیر و تندیس نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی سخت کوشی و ارزش‌آفرینی آن مجموعه محترم به مدیریت جنابعالی و همکاران تلاشگرتان را به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی، تحسین نموده و ارج می نهیم. از خداوند متعال برایتان آرزوی توفیق خدمت و بهروزی مسألت می نماییم.»

* فولاد هرمزگان با قابلیت‌های ارزنده در جشنواره تولید ملی افتخار ملی برگزیده شد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: برگزاری جشنواره تولید ملی افتخار ملی شناسایی شرکت‌هایی است که توانستند با تولید برای کشور افتخارآفرینی کنند و انتخاب شرکت فولادهرمزگان با قابلیت‌های ارزنده در همین مسیر است.عبدالوهاب سهل‌آبادی با اشاره به نوزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی، اظهار کرد: این همایش همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خانه صمت ایران با حضور وزیر صمت، معاون وزارت کار، دادستان کل کشور و دیگر مسئولان برگزار شد و عنوان جشنواره به توصیه رهبر انقلاب در دو دهه قبل برمی‌گردد که بر اهمیت تولید به عنوان افتخار ملی تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره تولید ملی افتخار ملی، شناسایی واحدهای تولیدی است که برای مملکت افتخارآفرینی کردند، افزود: نظرات مطرح شده در این همایش سازنده بود و امیدواریم در ادامه توصیه‌های رهبری تولید کشور در سطح جهانی افتخار بیافریند.رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره تولید ملی افتخار ملی در راستای تشویق و ترغیب شرکت‌های برگزیده، گفت: انتخاب ۴۰ واحد برتر در جشنواره تولید ملی افتخار ملی از سراسر کشور به تقویت روند پیشرفت واحدهای تولیدی و صنعتی یاری می‌رساند چراکه خوشبختانه این واحدهای برتر در موضوعات تحقیق و توسعه (R&D)، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان ممتاز هستند و برگزاری این جشنواره مدیران را برای تداوم این روند رو به جلو ترغیب خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه شرکت فولاد هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی معرفی و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به جهت سخت‌کوشی و ارزش‌آفرینی تقدیر شد، خاطرنشان کرد: انتخاب واحدهای برتر بر اساس خط مشی و پارامترهای مدون توسط زبده‌ترین کارشناسان صورت می‌گیرد. برگزاری جشنواره تولید ملی افتخار ملی شناسایی شرکت‌هایی است که توانستند با تولید برای کشور افتخارآفرینی کنند و انتخاب شرکت فولادهرمزگان با قابلیت‌های ارزنده در همین مسیر است.

نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خانه صنعت، معدن و تجارت در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.