فولادسفید دشت، بزرگترین واحد صنعتی چهار محال و بختیاری
فولادسفید دشت، بزرگترین واحد صنعتی چهار محال و بختیاری
ایران نیوز 24: مدیر تکنولوژی و توسعه فولاد سفیددشت گفت: این شرکت با دراختیار داشتن دو سهام دار عمده (فولاد مبارکه با ۶۵ درصد و سازمان ایمیدرو با ۳۵ درصد) عنوان بزرگترین واحد صنعتی چهار محال و بختیاری را با خود به یدک می کشد.

جمشید علی بابایی افزود: واحد احیای مستقیم در سه ماهه نخست پارسال، نیز شاهد ثبت سه رکورد متوالی تولید ماهیانه بوده است.به گفته وی، با توجه به محدودیت های منابع آب کشور، با برنامه ریزی های انجام شده در حال حاضر تقریبا تمام آب موردنیاز واحد احیا مستقیم، از منبع پساب تصفیه شده شهر بروجن و با فناوری اولترافیلتراسیون بومی شده تأمین می شود.مدیر تکنولوژی و توسعه فولاد سفیددشت افزود: رفع موانع پیش رو در مسیر راه اندازی واحد فولادسازی و ریخته گری، گام مهمی در راستای تکمیل زنجیره تولید فولاد در شرکت فولاد سفیددشت برداشته شود.

جمشید علی بابایی گفت: همچنین آزمایش موفقیت آمیز بی باری فن های برج خنک کننده واحد آبرسانی انجام گرفت که مقدمه راه اندازی واحد های اکسیژن و فولادسازی این شرکت است. به گفته وی، تمامی مراحل طراحی و خدمات مهندسی تجهیزات و سامانه های کنترل و حفاظت پست این طرح توسط شرکت های داخلی انجام شده است.