طرح تحویل حضوری خودرو در پارکینگ سایپا، عملیاتی شد
طرح تحویل حضوری خودرو در پارکینگ سایپا، عملیاتی شد
ایران نیوز 24: گروه خودروسازي سايپا با هدف پاسخگويي مناسب و به موقع به تقاضاهاي موجود و جلب رضایت مشتریان سطح خدمات خود را افزايش داده و طرح تحويل حضوری خودرو در پاركينگ شرکت های گروه را عملياتي کرده است.

مشتريان مي تواند به دو صورت خودرو ثبت نامي خود را تحويل بگيرند، تحویل خودرو از طريق محل نمايندگي كه ثبت نام صورت گرفته و ديگري تحويل خودرو از پاركينگ شرکت سایپا است.قابل ذکر است از مدت ها قبل سامانه تحويل حضوري خودرو به منظور تسريع در تحويل و پاسخ به درخواست مشتريان جهت تحويل حضوري خودرو طراحي و راه اندازي شده است از همين رو به مشتريان پيشنهاد مي شود در صورت تمايل به دريافت خودرو از شرکت درخواست خود را در سامانه ياد شده ثبت كنند.

شايان ذكر است اگر متقاضي درخواست تحويل حضوری خودرو را داشته باشد، “هدیه” سفر به او پرداخت مي شود. طرح تحويل حضوری خودرو در پاركينگ خودروساز، پيشنهادي است و هيچ اجباري براي متقاضيان وجود ندارد اما با توجه به مشکلات موجود در حمل خودرو از جمله کمبود ناوگان خودروبر، برخي از مشتریان تمایل دارند خودرو را شخصا و به صورت مستقیم از شرکت دریافت و از طرفی خودرو سریعتر تحویل می شود.