صنایع شیر ایران، حامی سلامت استخوان ها شد
صنایع شیر ایران، حامی سلامت استخوان ها شد
ایران نیوز 24: شرکت صنایع شیر ایران در برپایی اولین کارگاه تخصصی عضلانی- اسکلتی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، مشارکت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، محصولات سلامت محور پگاه و تاثیر مصرف لبنیات غنی شده و پروبیوتیک و اهمیت آن در سلامت جامعه شرکت صنایع شیر ایران همزمان با نشست تخصصی عضلانی – اسکلتی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در محل هتل قلب تهران، معرفی شد.این کارگاه با محوریت موضوعاتی نظیر بررسی وضعیت بیماریهای عضلانی اسکلتی و استئوپروز در ایران و جهان، راه‌های تشخیص و درمان، درمان‌های غیر دارویی و شیوه زندگی سالم برای سلامت استخوان‌ها، راه‌اندازی غربالگری و تشخیص به موقع بیماری و برگزاری کمپین پوکی استخوان در سال ۱۴۰۱ با حضور مسئولین و اساتید این رشته برگزار شد.

در حاشیه این نشست با هدف اهمیت مصرف لبنیات و تاثیر آن در کاهش و درمان بیماری پوکی استخوان، محصولات پروماس، شیرهای غنی شده، کفیر و پنیر کره‌ای سمپل شد. گفتنی است، در این رویداد ملی،علاوه بر مسئولان و مدیران وزارت بهداشت، ۱۰۰ کارشناس ملی برگزار کننده رویدادهای مقابله با پوکی استخوان حضور داشتند که با ارائه بسته محصولات لبنی سلامت محور، با دستاوردهای پگاه در این حوزه آشنا شدند.