ایران نیوز 24: صدف طاهریان بازیگر سینما در آبان سال 94 چندین عکس متفاوت و بدون حجاب در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد، حال نیز با فیلمی تحقیرآمیز تیر خلاص را در بی حجابی زد!

صدف طاهریان بازیگر سینمابود. صدف طاهریان در آبان ماه ۹۴ چندین عکس متفاوت و بدون حجاب در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. صدف طاهریان پس از آن قصد مهاجرت به ترکیه را کرد. صدف طاهریان پس از خروج از ایران به عنوان مدل لوازم آرایشی دسته چندم ترکیه شروع به فعالیت کرد. اما صدف طاهریان این بار با ابتذال دیگری در فضای مجازی آمد. صدف طاهریان یکی از بازیگران سینما و تلویزیون بود که پس از انتشار عکس های بی حجاب خود در فضای مجازی دست به کارهای عجیبی زد. او عکس بی حجاب خود را در ایام محرم در اینستاگرام منتشر کرد.

پس از آن اخباری مبنی بر هک شدن گوشی او منتشر شد؛ اما او روی موج تکذیب اخبار بی حجابی سوار نشد و پاسخی قطعی به این اتفاق داد. او گفت این عکس ها را خودش و با اختیار و عقل منتشر کرده ؛ این جواب خبری قطعی از کشف حجاب وی در فضای مجازی بود! چندی بعد با خروج از ایران جنجال دیگری به پا کرد و عکس های بی پرده تری را منتشر کرد. حال صدف طاهریان به دسته بازیگران و چهره هایی پیوست که با خروج از ایران راه ابتذال را پیش می گیرند و با عکس ها و فیلم های مبتذل خود بی پروایی خود را در حجاب و رفتارش نشان می دهد. صدف طاهریان اخیرا با انتشار فیلمی در فضای مجازی با پوششی نامناسب و مبتذل به تبلیغ استفاده از مشروبات الکلی می پردازد، همین امیر عجیب واکنش تند مخاطبان ایرانی بسیاری را در پی داشت.

خروج صدف طاهریان از ایران تا مدل شدن در ترکیه

صدف طاهریان را هم می‌توان جزو نخستین گروه بازیگران مهاجر ایرانی به جم دانست. او تقریبا همزمان با اسکویی از ایران خارج شد و پس از خروج از ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرد که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند.  او که به خیال بیشتر دیده شدن و رهایی از فساد، ایران را ترک کرد مدتی پس از حضور در خارج از کشور، گفت فکر می‌کردم ترکیه فرق دارد، ولی اشتباه می‌کردم.

هرجا برای کار مراجعه کردم پیشنهادی غیر اخلاقی داده می‌شود اینجا نمی‌توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی‌شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاس‌های زبان ترکی شرکت کردم، ولی موفق نشدم زبانشان را یاد بگیرم. دیگر اعتماد به نفس ندارم. اینجا خانوادم خرجی ام را می‌دهند و اسپانسر مبلغ کمی می‌دهد. او حالا مدتی است که به عنوان مدل یکی از شرکت‌های آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند و برای بیشتر دیده شدن دست به هر کاری می‌زند!