ایران نیوز 24: بانک ملت به سپرده های سرمایه گذاری مدت دار مشتریان خود در سال 1399 تا 5 درصد مابه التفاوت سود قطعی بیشتر پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در اتفاقی کم نظیر، این بانک موفق شد برای دومین سال پیاپی به سپرده های سرمایه گذاری مدت دار مشتریان در سال ۹۹ تا ۵ درصد، مابه التفاوت سود قطعی پرداخت کند.بر اساس این گزارش، عملکرد درخشان بانک ملت در جذب منابع، اعطای تسهیلات و کسب سود عملیاتی در سال ۱۳۹۹، این موفقیت متمایز را در دومین سال پیاپی برای سپرده گذاران و مشتریان وفادار این بانک در شرایط سخت اقتصادی و آثار ناشی از شیوع کرونا بر اقتصاد به ارمغان آورده است.

بر این اساس، تا ۵ درصد مابه التفاوت سود قطعی نسبت به سود علی الحساب پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری کوتاه و بلند مدت سال ۱۳۹۹ براساس معیارهایی از قبیل نرخ اسمی سپرده در زمان افتتاح آن، نوع، میزان ماندگاری و … محاسبه و به حساب سپرده گذاران بانک ملت واریز شده است. این خبر خوش در حالی اعلام می شود که سال گذشته نیز بانک ملت پس از ۱۷ سال، تا ۳٫۳ درصد به عنوان مابه التفاوت سود قطعی به سپرده گذاران سال ۱۳۹۸ خود پرداخت کرده بود.