ایران نیوز 24: شهردار منطقه 18 تهران با همراهی معاونان و مدیران شهری در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو با استفاده از دوچرخه از باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) بازدید و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را بررسی کرد.

سید محمد فیاض در این بازدید مسیر ۴۵ متری زرند و محدوده باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) را رکاب زد و ضمن حمایت از توسعه حمل و نقل پاک، مسائل شهری و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.شهرداری منطقه ۱۸ تهران از حامیان پویش سه شنبه های بدون خودرو است و از سال گذشته این پویش را به عناوین و اشکال مختلف در اولویت های برنامه ریزی این مدیریت شهری در حوزه اجتماعی و فرهنگی قرار داده است و این روال همچنان ادامه دارد.
پویش سه شنبه های بدون خودرو یک نماد برای آغاز یک حرکت و تغییر نگاه در شهر تهران برای استفاده از دوچرخه است و یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوا و ترافیک در تهران محسوب می شود. این پویش ، کمپینی است با هدف استفاده کمتر از خودروهای تک‌سرنشین تا از این طریق شهروندان، دست‌کم در روزهای سه‌شنبه به‌جای استفاده از خودروی شخصی، گزینه‌های مفیدتری را برای انجام کارهای روزمره جایگزین کنند. همچنین در حاشیه پوشش دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو، سید محمد فیاض در همراهی با معاونان و مدیران ارشد مدیریت شهری منطقه ۱۸ در بازدید از مرکز گلماند ۳ که هفته گذشته در مسیر باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) افتتاح شد از رویه های جاری و شیوه خدمات دهی به شهروندان بازدید به عمل آورد.