ایران نیوز 24: یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به جدایی بازیکنانش گفت: همه تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا خودشان را تقویت می‌کنند. نمی‌خواهم از کلمه بحران مالی استفاده کنم، اما این موضوع گریبانگیر ماست و می‌توانستیم این بازیکنان را با پیشنهاد خوب نگه داریم. دو مهره ثابت تیم ملی یعنی کنعانی‌زادگان و نوراللهی را از دست دادیم و مغانلو هم بازیکنی کلیدی بود.

نکته مهم اینکه پیش‌تر مذاکره شهریار مغانلو با تیم فوتبال سپاهان تایید شد و باتوجه به این‌که طلایی پوشان امکان پرداخت مبلغ رضایت نامه این بازیکن را دارند، او نزدیک به حضور در این تیم به نظر می‌رسد.مغانلو مهاجم زنجانی تیم پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی از سانتا کلارا به پرسپولیس پیوست و در شرایطی که پرسپولیسی‌ها امید زیادی به حفظ او داشتند، درخواست ۵۰۰ هزار یورویی باشگاه پرتغالی، سنگ بزرگی بر سر این انتقال شد.

شهریار مغانلو ۸ گل در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس به ثمر رساند و تاثیری شگرف در موفقیت سرخپوشان داشت و حالا انتقالش به تیم نایب قهرمان و رقیب جدی پرسپولیس، شاید یک شکست بزرگ نقل و انتقالاتی برای قرمزهای پایتخت باشد. با جدایی شهریار مغانلو از پرسپولیس، شمار بازیکنان تأثیرگذاری که پرسپولیس در تابستان از دست می‌دهد به عدد سه رسیده و کار یحیی گل‌محمدی در لیگ بیست و یکم بسیار سخت خواهد شد.