سرعت و کیفیت در شعب بانک توسعه تعاون، افزایش می یابد
سرعت و کیفیت در شعب بانک توسعه تعاون، افزایش می یابد
ایران نیوز 24: سرپرست بانک توسعه تعاون در بازدید از شعب شهر اراک، اشراف کامل به آمار و اطلاعات به‌روز و لحظه‌ای کارکنان و مسئولان شعب را در ارتقای سرعت و کیفیت خدمات الزامی دانست.

شیخ حسینی یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد مسئولان شعب را تسلط به آمارها، عملکرد مناسب، هدفمند و برنامه‌ محوربودن، آشنایی با محصولات و خدمات و اشراف کامل به‌تمامی دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های بانک و راهبری و مدیریت مناسب برای کارکنان زیرمجموعه دانست. سرپرست بانک توسعه تعاون، با اشاره به لزوم کوتاه نمودن فرآیند خدمات رسانی به مشتریان اظهار داشت: ساماندهی فرم های مشتریان و یافتن راهکار برای انجام امور به بهترین شیوه، علاوه بر افزایش بهره وری پرسنل، صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان و رضایت آنان را نیز به دنبال خواهد داشت. وی همچنین ارتباط موثر و سازنده با همکاران شعب را از مدیران استان خواستار شد و اضافه کرد: مسئولانی که برای ابراز احساسات و مشکلات همکاران، وقت می گذارند، نقش تاثیرگذاری در القاء حس همدلی و درک متقابل در پرسنل زیرمجموعه ایفا می کنند.

شیخ حسینی، همچنین ضمن دیدار نزدیک با تک تک همکاران و بررسی مشکلات و نیازهای آنان، از تلاش همکاران شعب در استان مرکزی قدردانی کرد و خدمات رسانی آنان به مشتریان علیرغم دست و پنجه نرم کردن با مشکلات همه گیری ویروس کرونا، را ستودنی دانست.وی در ادامه گفت :در شرایط فعلی نیاز اساسی به ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک توسط بانک ها ، بیش از پیش احساس می شود و باید در ادامه این مسیر، امکانات و خدماتی که امکان ارائه آن به صورت غیر حضوری وجود دارد به مشتریان اطلاع رسانی شود،همچنین مشتریان بانک به استفاده از خدمات غیرحضوری تشویق شوند تا شاهد کاهش رفت و آمد مردم به شعب بانک باشیم.