زبان ورزش ظرفیت‌های تازه‌ای برای صنعت بیمه ایجاد خواهد کرد
زبان ورزش ظرفیت‌های تازه‌ای برای صنعت بیمه ایجاد خواهد کرد
ایران نیوز 24: بهره‌وری سازمان یکی از مولفه‌های تقویت ساختارهای ورزشی است و صنعت بیمه در تحقق این امر و همچنین در راستای شادابی و سلامت کارکنان به توسعه ورزشی توجه ویژه‌ای دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر حمیدرضا مهدوی در آیین اختتامیه جشنواره صنعت بیمه با اعلام این مطلب افزود: زبان ورزش یک زبان عمومی به حساب می‌آید و می‌تواند خدمات بیمه را به آحاد جامعه معرفی کند.وی اظهار داشت: شکل‌گیری رابطه منسجم میان صنعت بیمه با مقوله ورزش می‌تواند ظرفیت‌های تازه و محصولات گسترده و جدید بیمه‌ای را به جامعه عرضه کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی استقبال از رویدادهای ورزشی با حضور چهره‌های مطرح ورزشی کشور و همچنین همکاری با آنان در شرکت‌های بیمه را نشانه اهمیت نقش‌آفرینی صنعت بیمه در عرصه‌های ورزشی دانست و نسبت به گسترش همکاری‌ها در این عرصه تاکید کرد.
در ادامه این نشست، علیرضا محمدعلی _ مسئول اجرایی نخستین جشنواره ورزشی صنعت بیمه و دبیر شورای ورزش این صنعت_ با تشریح فرایند اجرای جشنواره ورزشی، حضور چهره‌های ورزشی را در کنار اهالی صنعت بیمه، مغتنم توصیف کرد و گفت: تلاش یک هزار ورزشکار در قالب یکصد تیم ورزشی در ۶ رشته متشکل از بانوان و آقایان ستودنی است و باید از این ظرفیت عظیم بهره‌برداری کرد. شایان ذکر است در این آیین، تنی چند از مدیران عامل شرکت‌های بیمه، مشاور رئیس کل بیمه مرکزی و مسئولان مرتبط با حوزه ورزش حضور داشتند که ضمن قدردانی از مدیران عامل شرکت‌های میزبان، سرپرستان کمیته‌های ورزشی و نمایندگان تربیت بدنی، جوایز و لوح قهرمانی به بیش از ۹۰ برگزیده این جشنواره ورزشی اهدا شد.