ایران نیوز 24: اخیرا عکس های مونا فرجاد با لباس عروس منتشر شد که همه را شوکه کرد چرا که در بی خبری بود تا جاییکه خانم بازیگر ها و حتی برخی از آقایان بازیگر ازدواجش را تبریک گفتند و همه سراغ داماد خوشبخت را گرفتند!

مونا فرجاد یکی از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون است. مونا فرجاد و خواهرش مارال هر دو، از هنرمندان مطرح کشور هستند.مونا فرجاد فعالیت گسترده ای در فضای مجازی داد. ازدواج مونا فرجاد جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد. اما مارال فرجاد ازدواج نکرده است.

مارال فرجاد تصویری از خواهرش مونا در لباس عروس منتشر کرد که باعث شد بسیاری از بازیگران و کاربران به این بازیگر بابت ازدواجش تبریک بگویند اما اکنون مشخص شده که این تنها یک شیطنت از سوی مارال بوده است. مارال همراه با انتشار تصویر زیر نوشت: “مونای زیبای من، در عروس عصر عیسی ( امشب)”. الهام پاوه‌نژاد، آناهیتا درگاهی، بزرگمهر حسین‌پور، هانیه توسلی، لیندا کیانی، سپیده خداوردی، سوسن پرور و… به مونا تبریک گفتند، اما در واقعیت ماجرا ازدواجی در کار نبوده است!

تنها چند ساعت بعد مشخص شد که این تصویر مربوط به مونولوگی تحت عنوان “عروس عصر عیسی” با بازی مونا فرجاد است که از طریق صفحه اینستاگرام این بازیگر پخش شد!