دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با رییس دادگستری ودادستان شهرستان لنجان
دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با رییس دادگستری ودادستان شهرستان لنجان
ایران نیوز 24: مهندس رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت فرارسیدن روز قوه قضاییه ، با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان لنجان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس رخصتی  در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن روز قوه قضاییه و قدردانی از مسئولین و کارکنان پرتلاش این قوه در شهرستان لنجان گفت : این مجتمع عظیم صنعتی ، حفظ و افزایش تولید را به عنوان هدف اصلی خود به همت تلاشگران این شرکت دنبال می کند تا بتواند در جبهه اقتصاد ، سهم خود را در افزایش قدرت و صلابت جمهوری اسلامی ایفا نموده و امید به پیشرفت را در جامعه افزایش دهد .وی افزود : بهبود معیشت و رفاه کارکنان ذوب آهن و همچنین انجام مسئولیت های اجتماعی از دیگر اولویت های اصلی این شرکت است که با جدیت دنبال می شود .

سید داود خوش نویس رئیس دادگستری شهرستان لنجان نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم ذوب آهن اصفهان در صنعت و اقتصاد کشور گفت : عملکرد مناسب در بخش صنعت و اقتصاد نه تنها بهبود معیشت مردم بلکه امید بخشی در جامعه را نیز به دنبال دارد و این امر باعث کاهش مراجعه مردم به مراجع قضایی می شود . داود میر شفیعی دادستان شهرستان لنجان نیز ضمن قدردانی از مدیرعامل ذوب آهن که به مناسبت روز قوه قضاییه در این دیدار حاضر شد ، گفت : تمام بخش های جمهوری اسلامی ایران یک سنگر خدمت هستند و باید به شایسته ترین وجه وظایف خود را انجام دهیم .