دکتر معروف خانی مطرح کرد: جهاد تبیین در روابط عمومی فولاد هرمزگان
دکتر معروف خانی مطرح کرد: جهاد تبیین در روابط عمومی فولاد هرمزگان
ایران نیوز 24: مدیرعامل فولاد هرمزگان از تلاش های روابط عمومی این شرکت در راستای انجام وظایف و رسالت سازمانی خود قدردانی و جهاد تبیین را جزو وظایف روابط عمومی عنوان کرد.

دکتر عطاالله معروف خانی در شورای معاونین این شرکت ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی، با تاکید بر اینکه تعاملات ارزش افزا با جامعه و ارتقای تصویر بیرونی شرکت جزو اهداف استراتژیک فولاد هرمزگان می باشد، از تلاش های صورت گرفته در حوزه اطلاع رسانی، ارتباطات و تعاملات برون سازمانی قدردانی کرد.وی انعکاس اخبار موفقیت های صورت گرفته به جامعه و افکار عمومی که حاصل تلاش و کوشش همه کارکنان سختکوش فولاد هرمزگان بوده را در راستای جهاد تببین و رهنمون های مقام معظم رهبری دانست و گفت: در جنگ رسانه ای تلاش دشمن این است که شناخت جامعه و تحلیل جامعه ایرانی را از انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی تغییر دهند. در خنثی کردن این اقدام، دستور جهاد تبیین یک اقدام هوشمندانه بود.

وی با بیان اینکه تشریح دستاوردها و موفقیت ها ، اقدامی موثر و صحیح در ارتقای سطح اعتماد جامعه به تولید داخل و توان غیورمردان ایرانی است، گفت : روابط عمومی فولاد هرمزگان با تولید محتوای موثر در بیان دستاوردهای صنعتی فولاد هرمزگان این وظیفه را به خوبی انجام داده است . معروفخانی در ادامه به نقش توسعه در اشتغال زایی و آثار آن در جامعه پیرامونی اشاره و اظهار داشت: باید تمرکز تمامی ارکان فولاد هرمزگان پس از تولید جاری، بر توسعه و پیشبرد پروژهای توسعه ای باشد. وی فرمان مقام معظم رهبری در شعار سال را هدف نهایی سال جاری عنوان کرد و گفت با برنامه ریزی صحیح و راهبردهای مدیریتی بر تحقق تولید ، اشتغال زایی و دانش بنیان تلاش خواهیم کرد.