خیابان گلبهار در محله فرحزاد احداث شد
خیابان گلبهار در محله فرحزاد احداث شد
ایران نیوز 24: شهردار منطقه 2 تهران گفت: به منظور سهولت در تردد شهروندان و کاهش ترافیک خیابان فرحزاد، خیابان گلبهار به عنوان دومین معبر دسترسی به محله فرحزاد احداث شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،مهدی صالحی با اعلام این خبر گفت: محدوده گردشگری فرحزاد و وجود رستورانها حجم تردد را دراین محدوده موجب شده است که علاوه بر مشکلات ترافیکی در محل، بر ترافیک بزرگراه یادگار امام (ره) نیز تاثیرگذار است . وی افزود:برهمین اساس به منظور سهولت دسترسي اهالي محله فرحزاد به خيابان هاي گلپاد، امامزاده داود و ميدان تره بار جديد خیابان گلبهار با توجه به طرح تفصیلی وطرح مطالعاتی ترافیک در حال احداث است.
صالحی افزود: با تکمیل خیابان گلبهار به عنوان معبر دوم دسترسی به محله فرحزاد از بزرگراه یادگار امام، بار ترافیکی خیابان فرحزادی هم کاهش خواهدیافت.وی افزود: این معبر به طول ۱۲۰ متر و عرض ۱۳ متر است و در حال حاضر جدول کشی و احداث نهر انجام و عملیات پیاده روسازی معبر در حال اجرا است. شهردار منطقه ۲روان سازي تردد، كاهش زمان سفرهای شهری و صرفه جويي در مصرف سوخت و كاهش آلودگي هوا و درنهایت ارتقاي رفاه عمومي و كيفيت زندگي در محله فرحزاد را از اهداف اجرای این طرح عمرانی برشمرد.