حضور همراه اول در نمایشگاه کار دانشگاه تهران با هدف جذب نخبگان
حضور همراه اول در نمایشگاه کار دانشگاه تهران با هدف جذب نخبگان
ایران نیوز 24: همراه اول با هدف حمایت از فرآیند جذب بدون واسطه نخبگان دانشگاهی، در نمایشگاه کار دانشگاه تهران حضور می‌یابد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نمایشگاه کار هیبریدی دانشگاه تهران از روز یکشنبه ۸ خرداد تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ در محل پردیس فنی این دانشگاه، با هدف جذب نیروی متخصص و با استعداد در شرکت‌های بزرگ و معتبر ایران برگزار می‌شود و میزبان کارجویان و فارغ التحصیلان است.همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با حضور در این رویداد که اصطلاحا به شکل «هیبرید» یعنی به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود، حمایت خود را از رویکرد جذب دانشجویان نخبه در صنایع کشور اعلام کرده و درصدد جذب نیرو‌های متخصص در صنعت تلکام است.

این نمایشگاه ضمن برقراری ارتباطی بی واسطه میان بازار کار و دانشگاه، فرصت تعاملی مستقیم و رو در رو بین کارجویان و دانشجویان نخبه با صنعتگران را فراهم می‌آورد تا بدون هیچ دغدغه‌ای به گفتگو درباره فرصت‌های شغلی بپردازند.تعامل بر این مبنا، منجر به شناسایی فرصت‌های شغلی شرکت‌ها و ارسال رزومه برای مناسب‌ترین موقعیت‌های کاری، کشف استعداد‌های بالقوه دانشگاهی از سوی شرکت‌ها و همچنین شبکه سازی می‌شود. برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینار‌های راهنمای مسیر شغلی نیز تسهیل گر فرآیند کارجویی در مسیر انتخاب حوزه کاری و مسیر رشد کارجویان است.