حضور صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی
حضور صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی
ایران نیوز 24: سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه‌ها (کیش اینوکس ۲۰۲۱) از دوشنبه در جزیره کیش آغاز به کار کرده است.

بگزارش روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۱) این رویداد نخستین رویداد صنعت مالی و بازار سرمایه از زمان شیوع کرونا در کشور بوده که مانند سنوات گذشته در دو بخش نمایشگاهی و محتوایی برگزار می‌شود.
رویکرد‌ها و محور‌های این رویداد برگرفته از مسائل روز اقتصادی کشور شامل الگو‌های نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانکداری بین‌المللی، دیپلماسی اقتصادی توسعه تجارت با کشور‌های منطقه، اقتصاد الکترونیک و تأسیس بورس بین‌الملل، اقتصاد مسکن، آینده پژوهی و چند محور دیگر است.
در افتتاحیه این نمایشگاه، محمدرضا نوایی لواسانی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا دلیری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، ستار هاشمی معاون فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران به سخنرانی پرداختند.شایان ذکر است؛ گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به همراه شرکت‌های بورسی و سرمایه‌گذاری این گروه در این نمایشگاه حضور فعال دارند. همچنین سعید محمد مشاور رئیس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری ودبیر شورای عالی مناطق آزاد، برخی از نمایندگان مجلس و همچنین برخی از مدیران بانکی از نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از غرفه این گروه بازدید کردند. گفتنی است جعفر ربیعی مدیرعامل گروه و مدیران عامل شرکت‌های بورسی گروه نیز از سایر غرفه‌های نمایشگاه بازدید کردند.