جهاد تبیین یک وظیفه و نقش روابط عمومی درآن راهبردی است
جهاد تبیین یک وظیفه و نقش روابط عمومی درآن راهبردی است
ایران نیوز 24: عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در دیدار با کارکنان روابط عمومی این شرکت به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات ، روز جهاد تبیین را یک وظیفه دانست که نقش روابط عمومی در آن راهبردی است .

ابتدای این دیدار معروفخانی روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران این حوزه تبریک گفت .معروخانی در ادامه ویزگی روابط خوب را توانایی ایجاد ارتباط درون و برون سازمانی دانست . و گفت : نقش روابط عمومی در سازمان های استاندارد ، کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک است وی روابط عمومی فولاد هرمزگان را جزو روابط عمومی های صنعتی استاندارد کشور و کارکنان این روابط عمومی را جهادگران عرصه بیان عنوان و خاطر نشان کرد : افسران جهاد تبیین در روابط عمومی ها و رسانه ها مشغولند و شما کارکنان روابط عمومی در این عرصه وظیفه سنگینی را در بیان واقعیات و روشنگری جامعه در خصوص کسب موفقیت ها و قدرت تولید داخل دارید .
مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه به روز بودن روابط عمومی و هماهنگ بودن با پیشرفت های فناوری و ابزارهای رسانه ای را جزو استراتژی های مهم روابط عمومی برای حفظ جایگاه خود و کمک به ارتقای تعالی سازمان دانست و گفت همه واحدهای سازمان می بایست در این راه یاری رسان روابط عمومی باشند.