ایران نیوز 24: مدیر مجتمع معدنی چادرملو با اعلام این خبر گفت : بمنظور تحقق فرمایشات رهبر معزز انقلاب که امسال را سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها نامگذاری کرده اند و با اعمال مشوق های انگیزشی مدیر عامل شرکت ، با همراهی و همکاری بی نظیر نیروهای فعال در شرکت موفق شدیم در خرداد ماه گذشته با ثبت رکورد بی سابقه تولید 1 میلیون و 139 هزارو 406 تن کنسانتره، افتخار دیگری را کسب نمائیم.

مهندس جهانی افزود: در۳ماهه اول امسال نیز علاوه بر ثبت رکورد تولید ۳ میلیون و ۱۰۷ هزارو ۳۷۲ تن کنسانتره که ۸ ،۱۷درصد نسبت به تولید سال قبل و ۲۸،۹۴درصد نسبت به برنامه پیش بینی شده افزایش داشته است ، موفق شدیم مصرف آب را نیز ۲۱،۲۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش دهیم.
وی در خصوص بارگیری و حمل کنسانتره به صنایع فولادسازی کشور ( از محل تولید و دپو ) نیز گفت: در ۳ ماهه اول امسال به میزان ۳ میلیون و ۲۰۴ هزارو ۹۶۰ تن کنسانتره بارگیری و حمل شده است که رشد ۳۸،۰۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد . یادآور میگردد بالاترین رکورد تولید در آبان ماه ۱۳۹۹ با تولید ۱ میلیون و ۱۰۴ هزارو ۵۳۸ تن کنسانتره بدست آمده بود .